Jakość

kariera

Jakość

Wysoka jakość naszych produktów ma dla nas ogromne znaczenie. Dlatego też zbudowaliśmy specjalistyczne laboratorium, które mieści się na terenie kompleksu młyna w Gołyminie-Ośrodku. Tam przeprowadzamy liczne badania ziaren zbóż, które są do nas dostarczane. W laboratorium powstają także receptury naszych sztandarowych produktów oraz sprawdzane są ich właściwości.

Ziarna zbóż pochodzących z naszego gospodarstwa rolnego również są najwyższej klasy. Korzystamy z ekologicznych nawozów, dzięki czemu w znacznym stopniu ograniczyliśmy stosowanie środków chemicznych. Dbamy o to, aby nasza ziemia zachowana była w wysokiej kulturze rolnej. Cały czas staramy się rozwijać i dostarczać jedynie sprawdzonych rozwiązań, pozwalających na podnoszenie jakości upraw.

Z racji na to, że nasze produkty wykorzystywane są w branży spożywczej, wdrażamy w zakładzie System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, czyli HACCP. Poza tym młyn JAKPOL w Gołyminie-Ośrodku spełnia wymagania GMP (zasady dobrej praktyki produkcyjnej) oraz GHP (zasady dobrej praktyki higienicznej).

Kontakt

Chcesz kupić naszą doskonałą mąkę? Może chcesz nam zaoferować sprzedaż swojego zboża? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy na ten temat!

„JAKPOL” Jakub Ambroziak

Formularz kontaktowy