Kontakt

Skontaktuj się z nami

Cenimy sobie relacje z naszymi partnerami, zarówno indywidualnymi, jak i firmowymi. Staramy się wychodzić naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, aby współpraca układała się wzorowo. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami.

Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie zapytania, rozwiązując ewentualne problemy, czy też informując o naszej ofercie. Opowiemy Państwu o produkowanej przez nas mące, do czego można ją wykorzystać, a także jakie są jej parametry. Jesteśmy pasjonatami, więc prosimy się przygotować na dużą dawkę ciekawych informacji.

Kontakt z nami możecie Państwo realizować w różnych formach. Do dyspozycji jest poniższy formularz kontaktowy. Wiadomość z niego trafi bezpośrednio do naszej skrzynki pocztowej. Możecie Państwo skorzystać także z kontaktu mailowego. Po prawej stronie niniejszej witryny widnieją adresy do poszczególnych działów oraz osób, które chętnie odpowiedzą na wszelkie zapytania. Jeśli wolicie Państwo rozmowę telefoniczną, możecie skorzystać z podanych numerów. Po drugiej stronie słuchawki czeka ktoś, kto doradzi, poinformuje, a może się podzielić także ciekawym przepisem na wypieki z naszej mąki.

telefon

,,Jakpol” Jakub Ambroziak
Tel/Fax 23 671 63 93

NIP: 5661816540

REGON: 130963108

Sprzedaż Mąki
Tel. 505 106 087

Kontakt

Chcesz kupić naszą doskonałą mąkę? Może chcesz nam zaoferować sprzedaż swojego zboża? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy na ten temat!

„JAKPOL” Jakub Ambroziak

Formularz kontaktowy