O nas

Nasza historia

Nasza historia

Stworzyliśmy naszą firmę z pasji do tworzenia wyjątkowej mąki i chęci dostarczania jej do wielu klientów na terenie całej Polski. Małe kroki zaczęliśmy stawiać w 2003 roku. Wtedy też koncentrowaliśmy się jedynie na produkcji mąki żytniej. Chcieliśmy stworzyć doskonały produkt, który zostanie doceniony przez klientów, a my będziemy mieć z niego satysfakcję. Zaadoptowaliśmy do naszych potrzeb stary zakład, który wydzierżawiliśmy. Był on naszym głównym miejscem produkcji przez wiele lat. Wraz z biegiem czasu, zaczęliśmy rozszerzać ofertę o skup innych zbóż poza żytem. Stary zakład przestał być wystarczający, dlatego też zdecydowaliśmy się na zbudowanie od podstaw całkowicie nowego. Tak w 2012 roku powstał młyn JAKPOL w Gołyminie-Ośrodku. Dzięki niemu zyskaliśmy większe możliwości produkcji. Bazując na dotychczasowych doświadczeniach oraz mając do dyspozycji nowy młyn, wzbogaciliśmy ofertę o mąkę pszenną, a także mąki specjalistyczne.

Młyn w Gołyminie-Ośrodku

Młyn w Gołyminie-Ośrodku

Zbudowany w 2012 roku młyn w Gołyminie-Ośrodku stał się naszym miejscem do dalszego rozwoju. Zbudowaliśmy tutaj również nowoczesne laboratorium, które kontroluje wszystkie niezbędne procesy oraz trzyma pieczę nad wysoką jakością oferowanych mąk. W otoczeniu młyna stanął zespół silosów, dzięki czemu zboże skupowane od osób indywidualnych oraz firm, jest przechowywane w bardzo dobrych warunkach. Znacząco usprawniło to naszą pracę, ponieważ wszystkie niezbędne do produkcji mąki elementy, mamy w ramach jednego kompleksu. Znajduje się w nim również nowoczesna suszarnia. Na terenie młyna możemy więc czyścić zboże, dokładnie je osuszać, a także przechowywać.

Skup nasion pszenżyta

Gospodarstwo rolne

Nasze mąki cieszą się uznaniem wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych. Idąc za ciosem, postanowiliśmy, że rozszerzymy naszą działalność. Zdecydowaliśmy się w 2013 roku na zakup kolejnego dużego gospodarstwa rolnego. Tym razem znaleźliśmy idealne miejsce zlokalizowane na Warmii. To pozwoliło nam zwiększyć cały areał do imponujących 1000 ha. Na tych terenach prowadzimy ekologiczne uprawy zbóż, które następnie trafiają do naszego młyna. Dzięki nim oraz zakupionym od partnerów ziarnom powstają mąki różnego rodzaju. Nie poprzestaliśmy jednak na zbudowaniu nowego młynu oraz zakupie dużego gospodarstwa rolnego. W miejscowości Budyty (gmina Małdyty) stworzyliśmy punkt skupu zbóż, do którego trafiają wspaniałe plony od lokalnych dostawców.

Nowoczesność i tradycja

Bacznie przyglądamy się rozwojowi technologii, który dotyka również naszą branżę. Dlatego też staramy się zaadaptować najnowsze rozwiązania, jednocześnie pamiętając o tradycji w produkowaniu mąki. Staramy się, aby każdy rodzaj oferowanych przez nas produktów powstawał zgodnie z tym, jak to robiliśmy od samego początku, unowocześniając i usprawniajac niektóre procesy. Dzięki temu jesteśmy bardziej wydajni, zachowując przy tym dbałość o wysoką jakość produkowanych mąk. Pasja do takiej działalności przeistoczyła się w naszą pracę, dlatego też wkładamy w nią całe serce – począwszy od właścicieli, poprzez wszystkich pracowników. Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy, ponieważ mamy świadomość, że doskonała mąka wymaga staranności. Młyn stał się sensem naszego życia. Z tego też względu oferujemy jedynie mąkę, która spełnia nasze wysokie wymagania i oczekiwania. Skupując zboże, przykładamy ogromną wagę do tego, aby wspomóc naszych partnerów w logistyce. Tak, aby mogli skoncentrować się na produkowaniu płodów rolnych o nienagannej klasie, które wykorzystamy do stworzenia wspaniałych produktów.

Kontakt

Chcesz kupić naszą doskonałą mąkę? Może chcesz nam zaoferować sprzedaż swojego zboża? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy na ten temat!

„JAKPOL” Jakub Ambroziak

Formularz kontaktowy